+38 (094) 823 8401

Мінекономіки розробило проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності».

Читати далі

Система штучного інтелекту може стати «винахідником» згідно австралійського патентного права. Таке рішення виніс місцевий федеральний суддя, і це рішення може мати значні наслідки в розрізі всієї системи інтелектуальної власності.

Читати далі

15 червня на засіданні Верховної Ради України схвалено законопроект №0088, який передбачає вихід України з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності.

Читати далі

9 червня на черговому засіданні Уряду прийнято законопроєкт “Про авторське право і суміжні права”, який передбачає комплексне врегулювання відносин, що пов’язані з набуттям, охороною та захистом авторського права. Документ спрямований на адаптацію законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав до стандартів Європейського Союзу.

Читати далі

Питання захисту прав інтелектуальної власності — у топ-пріоритеті уряду. Про це сказав заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Романішин під час обговорення на сесії «‎Піратство та захист авторських прав».

Читати далі

Ми завжди раді вітати нових учасників, які підтримують діяльність нашої громадської організації та націлені на формування середовища й умов для розвитку ринку інтелектуальної власності України.

Читати далі

18 листопада відбулося засідання Діалогу з права інтелектуальної власності між Україною та ЄС під співголовуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександра Романішина.

Читати далі

9 жовтня Міністерство розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства України та Всесвітня організація інтелектуальної власності підписали меморандум про обмін даними з WIPO ALERT Database.

Читати далі

У рамках міжнародного партнерства заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Олександр Романішин, провів зустріч з представниками американського посольства в Україні, дипломатами Економічного відділу Семом Міхельсоном та Ероном Есліком, щоб обговорити хід реформи у сфері інтелектуальної власності.

Читати далі

14 серпня Президент України підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи патентного законодавства" № 816-ІХ та Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентними зловживаннями" № 815-ІХ, які Верховна Рада ухвалила 21 липня 2020 року. Закони удосконалюють охорону прав інтелектуальної власності на винаходи, посилюють захист прав на торговельні марки та урегульовують порядок реєстрації промислового зразка та її припинення.

Читати далі