+38 (094) 823 8401

У рамках міжнародного партнерства заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Олександр Романішин, провів зустріч з представниками американського посольства в Україні, дипломатами Економічного відділу Семом Міхельсоном та Ероном Есліком, щоб обговорити хід реформи у сфері інтелектуальної власності.

Читати далі

14 серпня Президент України підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи патентного законодавства" № 816-ІХ та Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентними зловживаннями" № 815-ІХ, які Верховна Рада ухвалила 21 липня 2020 року. Закони удосконалюють охорону прав інтелектуальної власності на винаходи, посилюють захист прав на торговельні марки та урегульовують порядок реєстрації промислового зразка та її припинення.

Читати далі

21 липня 2020 року, Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реформи патентного законодавства)" (проект № 2259).

Читати далі

16 июня Верховная Рада Украины приняла законопроект №2255 о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно создания национального органа интеллектуальной собственности. Соответствующее решение поддержали 245 народных депутатов Украины.

Читати далі

16 червня Верховна Рада України ухвалила законопроект №2255 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності. Відповідне рішення підтримали 245 народних депутатів України.

Читати далі

Прозорий облік та комерціалізація інтелектуальної власності стануть стимулом для спеціалістів продовжувати займатись космічними технологіями. Перший крок у створенні Space Gate IP-Platform – меморандум про співробітництво, який 7 травня підписали державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» та Державне космічне агентство України. 

Читати далі

Україна потрапила до списку країн, які порушують права інтелектуальної власності та завдають цим шкоду економічним інтересам Євросоюзу.

Читати далі

ГО "ІКМІВ" завжди підтримує і позитивно ставиться до новітніх технологій, які сприяють розвитку ринку інтелектуальної власності. Із актуалізацією питань цифрової трансформації, технологічні зміни не можуть оминути дану сферу. Цікава новина була отримана з Китаю, виявляється, що авторське право вперше визнали за штучним інтелектом.

Читати далі

12 листопада 2019 року Верховна Рада ухвалила проект постанови №2416 про проведення парламентських слухань на тему: "Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні".

Читати далі

12 листопада 2019 року Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України» № 202-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

Читати далі