+38 (094) 823 8401

1 квітня Верховна Рада ухвалила закон “Про захист інтересів осіб у сфері інтелектуальної власності у період дії воєнного стану”.

Читати далі

Народні депутати 15 грудня, ухвалили у другому читанні законопроєкт про авторські права, який вносить зміни до закону «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права та (або) суміжних прав щодо забезпечення збору доходу від прав організаціями колективного управління».

Читати далі

Україна робить дієві кроки до впорядкування питань інтелектуальної власності (ІВ) та подолання проблем, пов’язаних з ІВ в Україні. Про це повідомив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко під час засідання Ради з питань інтелектуальної власності 18 жовтня в Києві.

Читати далі

Мінекономіки розробило проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності».

Читати далі

Система штучного інтелекту може стати «винахідником» згідно австралійського патентного права. Таке рішення виніс місцевий федеральний суддя, і це рішення може мати значні наслідки в розрізі всієї системи інтелектуальної власності.

Читати далі

15 червня на засіданні Верховної Ради України схвалено законопроект №0088, який передбачає вихід України з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності.

Читати далі

9 червня на черговому засіданні Уряду прийнято законопроєкт “Про авторське право і суміжні права”, який передбачає комплексне врегулювання відносин, що пов’язані з набуттям, охороною та захистом авторського права. Документ спрямований на адаптацію законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав до стандартів Європейського Союзу.

Читати далі

Питання захисту прав інтелектуальної власності — у топ-пріоритеті уряду. Про це сказав заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Романішин під час обговорення на сесії «‎Піратство та захист авторських прав».

Читати далі

Ми завжди раді вітати нових учасників, які підтримують діяльність нашої громадської організації та націлені на формування середовища й умов для розвитку ринку інтелектуальної власності України.

Читати далі

18 листопада відбулося засідання Діалогу з права інтелектуальної власності між Україною та ЄС під співголовуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександра Романішина.

Читати далі