+38 (094) 823 8401

21 грудня 2018 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків під головуванням Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Читати далі

5 грудня Кабінет Міністрів України схвалив ініційований і розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України законопроект щодо захисту охорони прав на винаходи, корисні моделі, промислові зразки та торговельні марки.

Читати далі

Ми завжди раді вітати нових учасників, які підтримують діяльність нашої громадської організації та націлені на формування середовища й умов для розвитку ринку інтелектуальної власності України. На сьогодні кількість членів ГО "ІКМІВ" збільшилася до 394.

Читати далі

З 24 вересня по 2 жовтня 2018 року в Женеві українська делегація на чолі з заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайлом Тітарчуком взяла участь у 58-й серії засідань Генеральної Асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Читати далі

4 вересня Верховна Рада вдосконалила механізм розповсюдження аудіовізуальних творів та адміністрування програмного маркування з метою запобігання інтелектуального піратства. 

Читати далі

4 вересня Верховна Рада відмовилась узгодити положення чинного законодавства у сфері інтелектуальної власності з директивами та регламентами Європейського Союзу та імплементувати відповідні положення Угоди про асоціацію в частині правової охорони винаходів та корисних моделей.

Читати далі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розпочало підготовчі процедури для роздержавлення Українського агентства з авторських та суміжних прав (ДО “УААСП”) у відповідності до Закону України № 2415 “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав”, який набув чинності 22 липня 2018 року.

Читати далі

«23 липня 2018 року Вища рада правосуддя, керуючись статтями 19, 31 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», вирішила погодити кількість суддів у Вищому суді з питань інтелектуальної власності - 30 штатних одиниць, з яких 9 - кількість штатних одиниць суддів Апеляційної палати цього суду», - ідеться в повідомленні.

Читати далі

20 червня 2018 року Європейська Бізнес Асоціація підняла питання боротьби з контрабандою і тіньовими схемами на митниці. Асоціація закликала Уряд і всі інші органи влади перейти від планів до конкретних дій в цьому напрямку.

Читати далі

14 червня 2018 року під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулося перше засідання Ради з питань інтелектуальної власності, яка створена для посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні, протидії “патентному троллінгу”, боротьби з Інтернет піратством, легалізації програмного забезпечення в органах державної влади, організації функціонування Центрів підтримки технологій та інновацій та взаємодії з Вищим спеціалізованим судом з питань інтелектуальної власності.

Читати далі