+38 (094) 823 8401

Президент ГО ІКМІВ Михайло Куницький став радником Президента Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань інтелектуальної власності

17 червня 2016 року в Івано-Франківську відбулось виїзне засідання Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).
 
Засідання розпочалось з робочої наради керівників Ради Правління, в ході якої обговорювались питання проведення інвестиційних регіональних міжнародних форумів у рамках імплементації програми «Партнерство країн» та був проведений майстер-клас по написанню та оформленню грантів і інвестиційних проектів.
 
 
Під час засідання Правління були підведені підсумки роботи ICC Ukraine у ІІ кварталі 2016 року, оголошені результати конкурсу  «Ділова жінка Прикарпаття». Зокрема за здобутки в науці, культурі, бізнесі, діловому спілкуванні, самовихованні та інших питання  пов’язаних  зі стабільністю  кар’єрного  росту  було нагороджено 7 прикарпаток.
 
Президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов презентував зміни у складі учасників Міжнародної Торгової Палати та призначив президента ГО ІКМІВ Михайла Куницького радником президента ICC Ukraine з питань інтелектуальної власності.
 
На зустрічі був присутній заступник бізнес-омбудсмена України Ярослав Грегірчак, який під час свого виступу розповів про діяльність Ради бізнес-омбудсмена та окремо відмітив порядок подання скарг на державну або муніципальну владу України.
 
Наприкінці засідання були проведені презентації компаній-членів ICC Ukraine, зокрема ТОВ «Новітнє обладнання» презентувала послуги пошуку, моніторингу та обробки інформації на платформі HPE IDOL.
 
Після  закриття засідання Міжнародної торгової палати присутні мали змогу поспілкуватись з представниками бізнес-середовища та обмінятись контактами.