+38 (094) 823 8401

Питання захисту прав інтелектуальної власності — у топ-пріоритеті уряду. Про це сказав заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Романішин під час обговорення на сесії «‎Піратство та захист авторських прав».

Читати далі

Ми завжди раді вітати нових учасників, які підтримують діяльність нашої громадської організації та націлені на формування середовища й умов для розвитку ринку інтелектуальної власності України.

Читати далі

18 листопада відбулося засідання Діалогу з права інтелектуальної власності між Україною та ЄС під співголовуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександра Романішина.

Читати далі

9 жовтня Міністерство розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства України та Всесвітня організація інтелектуальної власності підписали меморандум про обмін даними з WIPO ALERT Database.

Читати далі

У рамках міжнародного партнерства заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Олександр Романішин, провів зустріч з представниками американського посольства в Україні, дипломатами Економічного відділу Семом Міхельсоном та Ероном Есліком, щоб обговорити хід реформи у сфері інтелектуальної власності.

Читати далі

14 серпня Президент України підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи патентного законодавства" № 816-ІХ та Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентними зловживаннями" № 815-ІХ, які Верховна Рада ухвалила 21 липня 2020 року. Закони удосконалюють охорону прав інтелектуальної власності на винаходи, посилюють захист прав на торговельні марки та урегульовують порядок реєстрації промислового зразка та її припинення.

Читати далі

21 липня 2020 року, Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реформи патентного законодавства)" (проект № 2259).

Читати далі

16 июня Верховная Рада Украины приняла законопроект №2255 о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно создания национального органа интеллектуальной собственности. Соответствующее решение поддержали 245 народных депутатов Украины.

Читати далі

16 червня Верховна Рада України ухвалила законопроект №2255 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності. Відповідне рішення підтримали 245 народних депутатів України.

Читати далі

Прозорий облік та комерціалізація інтелектуальної власності стануть стимулом для спеціалістів продовжувати займатись космічними технологіями. Перший крок у створенні Space Gate IP-Platform – меморандум про співробітництво, який 7 травня підписали державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» та Державне космічне агентство України. 

Читати далі